ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13128156
nr 1312 8156
nyrokoko, förgylld, 159x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:21:58
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.